Dodano: 2024-06-03 mobitouch otwiera drzwi do świata AI: rusza rekrutacja do programu praktyk mLAB AI

Rzeszowska firma mobitouch, lider w branży IT, ogłasza rozpoczęcie rekrutacji do nowego programu praktyk mLAB AI. To wyjątkowa okazja dla studentów i uczniów techników, którzy chcą zdobyć cenne doświadczenie w dziedzinie sztucznej inteligencji.

mLAB to program, który już dwukrotnie został doceniony za swoje innowacyjne podejście do rozwoju młodych talentów. Zdobył nagrodę branżową w konkursie "Pracodawca Jutra" oraz główną nagrodę SoDA Awards.

mLAB AI – Twoja szansa na rozwój w świecie AI

Tegoroczna edycja mLAB skupia się na sztucznej inteligencji, oferując trzy ścieżki edukacyjne:

• .NET developer
  • Fullstack developer
  • Flutter developer

Praktykanci będą mieli możliwość pracy nad realnymi projektami, wykorzystującymi najnowsze technologie AI, takie jak LLM. Wspólnie z doświadczonymi mentorami będą tworzyć aplikacje, które integrują modele AI, ucząc się jednocześnie całego procesu tworzenia oprogramowania.

Kto może aplikować?

Program mLAB AI skierowany jest do:

• Studentów uczelni wyższych o profilu informatycznym
  • Uczniów techników o profilach związanych z programowaniem i designem

Jak aplikować?

Aby wziąć udział w rekrutacji, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie: https://mlab.mobitouch.net/.

Praktyki w mobitouch – co zyskujesz?

• Praktyczna wiedza: Poznasz najnowsze technologie i trendy w dziedzinie AI.
  • Doświadczenie: Będziesz pracować nad realnymi projektami pod okiem ekspertów.
  • Mentoring: Otrzymasz wsparcie doświadczonych mentorów.
  • Rozwój: Będziesz miał możliwość rozwijania swoich umiejętności i pasji.
  • Perspektywy: Zdobędziesz cenne doświadczenie, które otworzy Ci drzwi do kariery w branży IT.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji!

Rekrutacja trwa do 21 czerwca. Praktyki odbędą się w biurze mobitouch przy ul. Lwowskiej 114 w Rzeszowie.