Dodano: 2024-06-03 EY Assurance FutureLab: Twoja przepustka do świata audytu przyszłości

Czy jesteś studentem, absolwentem lub młodym profesjonalistą zainteresowanym dynamicznym światem audytu? Czy chcesz zgłębić najnowsze trendy w obszarach takich jak audyt, zrównoważony rozwój i kryminalistyka? Jeśli tak, to EY Assurance FutureLab jest właśnie dla Ciebie!

Co to jest EY Assurance FutureLab?

EY Assurance FutureLab to wyjątkowa inicjatywa edukacyjna, która oferuje uczestnikom możliwość zdobycia wiedzy, umiejętności i kontaktów niezbędnych do odniesienia sukcesu w branży audytorskiej. Program składa się z serii bezpłatnych szkoleń online, prowadzonych przez doświadczonych ekspertów z EY.

Czego możesz się nauczyć?

Podczas szkoleń EY Assurance FutureLab dowiesz się o:

• Najnowszych trendach w audycie: Poznasz innowacyjne technologie i metodologie, które zmieniają oblicze audytu.
  • Zrównoważonym rozwoju: Dowiesz się, jak audytorzy mogą przyczynić się do budowania bardziej zrównoważonej przyszłości.
  • Kryminalistyce: Zdobędziesz wiedzę na temat wykrywania i zapobiegania nadużyciom finansowym.

Dlaczego warto wziąć udział?

Udział w EY Assurance FutureLab to nie tylko szansa na zdobycie cennej wiedzy. To także okazja do:

• Nawiązania kontaktów z profesjonalistami z branży: Poznasz ekspertów z EY i innych firm audytorskich z całego świata.
  • Zdobycia oficjalnego certyfikatu: Po ukończeniu programu otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności.
  • Rozwoju kariery: Udział w EY Assurance FutureLab może otworzyć Ci drzwi do kariery w EY lub innej renomowanej firmie audytorskiej.

Jak się zapisać?

Zapisy na EY Assurance FutureLab trwają do 9 czerwca. Aby się zarejestrować, wystarczy kliknąć w link: https://bit.ly/EYAssuranceFutureLab24

Nie przegap tej wyjątkowej okazji!