Dodano: 2024-06-10 Wakacyjna Fabryka Możliwości w Kirchhoff Automotive – szansa na rozwój dla studentów i uczniów

Kirchhoff Automotive, wiodący dostawca części samochodowych, otwiera swoje drzwi dla studentów kierunków technicznych oraz uczniów powyżej 18 roku życia, oferując im wyjątkową możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego podczas wakacji.

Staż na produkcji – lato pełne rozwoju

Program „Wakacyjna Fabryka Możliwości” to propozycja płatnego stażu na produkcji, który odbędzie się w lipcu i sierpniu. Uczestnicy będą mieli okazję poznać specyfikę pracy w przemyśle motoryzacyjnym, zdobyć praktyczne umiejętności oraz poznać nowoczesne technologie stosowane w produkcji.

Korzyści dla studentów kierunków technicznych

Studenci kierunków technicznych zyskają podwójnie – oprócz wynagrodzenia w wysokości 3500 zł miesięcznie, będą mieli możliwość zaliczenia obowiązkowej praktyki studenckiej w ramach stażu. To doskonała okazja, aby połączyć zdobywanie wiedzy teoretycznej z praktyką w renomowanej firmie.

Jak się zgłosić?

Aplikacja jest prosta – wystarczy wysłać swoje CV na adres praca.mielec@kirchhoff-automotive.com. Zespół Kirchhoff Automotive czeka na ambitnych i chętnych do nauki młodych ludzi, którzy chcą rozpocząć swoją karierę w branży motoryzacyjnej.

Wakacje z perspektywami

„Wakacyjna Fabryka Możliwości” to nie tylko szansa na zarobienie pieniędzy podczas wakacji, ale przede wszystkim inwestycja w rozwój zawodowy. Zdobyte doświadczenie i umiejętności z pewnością zaprocentują w przyszłości, otwierając drzwi do ciekawych ofert pracy w branży.