Bezpłatne warsztaty „BizneStart - ABC Przedsiębiorczości”

Zdjęcie wydarzenia

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie informuje o zapisach na bezpłatne warsztaty „BizneStart - ABC Przedsiębiorczości” prowadzone przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej z udziałem specjalistów z różnych dziedzin (ekspert z zakresu przedsiębiorczości, ekspert z Urzędu Skarbowego, ekspert z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych).

Specjaliści z różnych dziedzin odpowiedzą na zagadnienia związane z założeniem jednoosobowej działalności oraz udzielą wskazówek, jak prowadzić swoją firmę.

Od eksperta z zakresu przedsiębiorczości dowiecie się, jakie są pierwsze kroki w kreowaniu pomysłów na siebie i swój biznes oraz jak sprawnie zarejestrować firmę. Niezwykle ważnym punktem we współczesnej gospodarce są także wszechobecne social media. Trener marketingu z firmy Koala Marketing opowie o zastosowaniu wyszukiwarki Google oraz w jaki sposób skorzystać z jej algorytmów, by wypromować swoją markę. Wprowadzi pojęcia przydatne w mediach społecznościowych i podpowie, z jakich funkcji najlepiej korzystać, by działalność stała się rozpoznawalna.

Szkolenie ma charakter 2-dniowy i odbywa się w dniach 01.12.2023 oraz 04.12.2023 w sali V.A.-319 (sala tradycji).

Swój udział w szkoleniach można zgłaszać poprzez kliknięcie na przycisk "ZAPISZ SIĘ" dostępny na stronie wydarzenia obok - opcja dostępna po zalogowaniu lub telefonicznie 17 743 2066.

Zapraszamy do udziału!

2023-11-10 10:04:05