ELPLC S.A.

Tarnów
Rozwojowa 28
33-100 Tarnów

e-mail:
tel.: 603331418

O nas

ELPLC jest jednym z wiodących producentów specjalistycznych rozwiązań do automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych dla przemysłu samochodowego. W oparciu o własny know-how firma dostarcza zaawansowane rozwiązania do wiodących globalnych podmiotów produkujących komponenty (Tier 1) dla producentów samochodów (OEM).

Rozwiązania tworzone przez naszych światowej klasy projektantów, inżynierów i programistów automatyzują linie montażowe i technologiczne w fabrykach na wszystkich kluczowych rynkach branży automotive, w tym USA, Meksyku, Chinach czy państw regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

FUTURE AWAITS

Naszym zadaniem jest przewidywanie przyszłych potrzeb klientów w zakresie technologii automatyzujących kluczowe procesy produkcyjne. Posiadamy unikalne doświadczenie w realizacji prototypów w segmencie automotive oraz własną prototypownię opartą o nowoczesny park maszynowy. To właśnie autorskie i ciągle udoskonalane systemy robotyzujące produkcję wprowadziły ELPLC do światowej ligi globalnych dostawców technologii. Kreowanie najnowocześniejszych rozwiązań nie byłoby możliwe bez intensywnych badań, interdyscyplinarnych zespołów ELPLC oraz bez wspólnej pracy z naszymi klientami i partnerami.

Jesteśmy technologicznym pionierem w projektowaniu zaawansowanych i precyzyjnych rozwiązań. Jako pierwsi na świecie opracowaliśmy elektryczny tester amortyzatora CTS oparty o elektromagnetyczne silniki liniowe typu iron-core. Jesteśmy również globalnym dostawcą autorskiego rozwiązania w zakresie produkcji systemów kontrolnych i pomiarowych opartych na systemie wizyjnym, służących do kontroli szczelności skraplaczy, stosowanych w samochodowej klimatyzacji.

INDUSTRY 4.0

Industry 4.0 - czwarta rewolucja przemysłowa zmieniająca świat przemysłu to już nie tylko nadchodzący megatrend. Industry 4.0 polega na unifikacji świata maszyn, wirtualnego świata internetu i technologii informacyjnej. Przykładem podejścia Industry 4.0 jest opracowany przez ELPLC, wdrażany w maszynach, inteligentny system śledzenia, monitoringu i automatycznej diagnostyki stanu maszyny i procesu w czasie rzeczywistym.

Najnowsze oferty pracy

Tarnów
Rozwojowa 28
33-100 Tarnów

e-mail:
tel.: 603331418