KONTROLER FINANSOWY
ELPLC S.A.
Tarnów, Małopolskie

praca 22 marca, 12:19

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na nowo tworzone stanowisko pracy: analityk / kontroler finansowy.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • sporządzanie budżetów oraz modeli finansowych służących do tworzenia prognoz długoterminowych;
  • sporządzanie raportów, zestawień i analiz w oparciu o dane finansowo-księgowe spółki;
  • analiza wyników finansowych, rentowności oraz przepływów gotówkowych w tym analiza przyczyn odchyleń od budżetów;
  • udział w procesie raportowania dla zarządu oraz współpraca z księgowością w trakcie zamknięcia okresów sprawozdawczych;
  • bieżąca obsługa istniejących narzędzi kontrolingowych i raportowych;
  • automatyzacja i optymalizacja narzędzi kontrolingowych/raportowych oraz standaryzacja istniejących procesów raportowania;
  • współpraca z innymi działami w zakresie pozyskiwania i dostarczania danych na potrzeby tworzonych raportów, zestawień, analiz i budżetów;
  • przygotowywanie miesięcznych pakietów raportowania dla podmiotów z grupy obejmujące: dane finansowe, KPI;
  • obsługa, aktualizacja i uzupełnianie baz danych/rejestrów/zestawień;
  • aktywne wsparcie w szeroko pojętych kwestiach finansowo-kontrolingowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowana ekonomia, rachunkowość lub kierunki pokrewne);
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 – 3 lata;
  • wiedza z zakresu finansów, rachunkowości zarządczej i kontrolingu;
  • ekspercka wiedza w obszarze MS Execel;
  • ponadprzeciętny poziom zdolności analitycznych;
  • umiejętność zbierania i uwzględniania danych z różnych źródeł;
  • znajomość języka angielskiego poziom C1;
  • Wymagania dodatkowe
  • Zaangażowanie, kreatywność, samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy, skrupulatność, zwracanie uwagi na szczegóły, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu, zaangażowanie.

Mile widziane

  • Znajomość programu Optima

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • system premiowy uzależniony od wyników pracy,
  • atrakcyjne świadczenia pozapłacowe (dofinansowanie do ubezpieczenia medycznego),
  • możliwość zatrudnienia na umowę B2B.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość
  • matematyka

Języki

  • angielski (zaawansowany)
  • niemiecki (średni)

Wynagrodzenie

0 - 4800 PLN

Curriculum vitae