Kontroler Jakości
HR Contact S.C
Rzeszów, Podkarpackie

praca 7 października, 09:21

Opis stanowiska

Jeżeli wierzysz, że e-mobility to przyszłość motoryzacji, weź czynny udziału w budowaniu tego sektora. Obecnie do nowo tworzonego projektu „Greenfiled” w Rzeszowie poszukujemy osoby na stanowisko: Kontroler Jakości Nr ref.: KJ/10/2019/RZ Lokalizacja: Rzeszów

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Kontrola pomiarowa oraz wizualna produkowanych wyrobów (próbek), zgodnie z określonymi planami inspekcji i instrukcjami kontroli.
  • Przeprowadzanie testów jakościowych zgodnie z instrukcją testowania.
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej.
  • Wspieranie działań związanych z realizacją projektów ciągłego doskonalenia (lean) seryjnych procesów produkcyjnych.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej lub lotniczej.
  • Znajomość specyfikacji IATF 16949 oraz norm VDA .
  • Znajomość procesów kontroli jakości.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • Znajomość systemów pomiarowych tj: Zeiss, Keyence, mile widziana.
  • Doświadczenie w szkoleniu nowych pracowników z obsługi narzędzi i kontroli wyrobów.
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Znajomość j. angielskiego (B1/B2).
  • Wykształcenie min. średnie techniczne.

Oferujemy

  • Czynny udział w projekcie „greenfield”.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w międzynarodowym, nowo tworzonym zakładzie produkcyjnym w innowacyjnej branży.
  • Udział w realizacji ciekawych technicznych projektów.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • inżynieria materiałowa
  • logistyka
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Wynagrodzenie

0 - 4600 PLN

Curriculum vitae