Kierownik zmiany (Shift Leader)
HR Contact S.C
Rzeszów, Podkarpackie

praca 7 października, 09:09

Opis stanowiska

Jeżeli wierzysz, że e-mobility to przyszłość motoryzacji, weź czynny udział w budowaniu tego sektora. Obecnie do nowo tworzonego projektu „greenfield” w Rzeszowie poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik zmiany (Shift Leader) Nr ref.: KZ/10/2019/RZ Lokalizacja: Rzeszów

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Bezpośrednie zarządzanie produkcją i realizacja planów produkcyjnych na swojej zmianie.
  • Kierowanie pracą podległego zespołu.
  • Kontrolowanie efektywności procesu produkcji w tym: zasobów pracowniczych, technicznych i materiałowych.
  • Monitorowanie procesu produkcyjnego oraz bieżące rozwiązywanie problemów w zakresie utrzymania ruchu.
  • Ścisła współpraca z działem produkcji w zakresie modernizacji procesów
  • Zapewnienie przestrzegania przepisów prawa pracy, BHP, instrukcji i wytycznych dotyczących standardów firmy.
  • Wdrażanie nowych pracowników na stanowisko pracy.

Wymagania

  • Min. 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (motoryzacja lub lotnictwo).
  • Znajomość środowiska pracy i standardów przemysłu motoryzacyjnego.
  • Znajomość procesów produkcyjnych oraz narzędzi lean manufacturing.
  • Doświadczenie w optymalizacji procesów i zarządzaniu procesem.
  • Praktyczne doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników.
  • Nastawienia na rozwiązywanie problemów wspólnie z zespołem oraz umiejętność dzielenia się wiedzą
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • Wykształcenie techniczne (mile widziane wykształcenie wyższe).
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
  • Wysokie zdolności komunikacyjne.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Czynny udział w projekcie „greenfield”.
  • Pracę w nowo tworzonym zakładzie produkcyjnym w innowacyjnej branży i międzynarodowej firmie.
  • Udział w ciekawych technicznych projektach.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • logistyka
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średni)

Wynagrodzenie

0 - 5150 PLN

Curriculum vitae