Magazynier
HR Contact S.C
Rzeszów, Podkarpackie

praca 7 października, 08:56

Opis stanowiska

Jeżeli wierzysz, że e-mobility to przyszłość motoryzacji, weź czynny udział w budowaniu tego sektora. Obecnie do nowo tworzonego projektu „greenfield” w Rzeszowie poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier Nr ref.: M/10/2019/RZ Lokalizacja: Rzeszów

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Przyjmowanie dostaw zgodnie z instrukcjami.
  • Odpowiednie składowanie zgodnie z instrukcjami.
  • Kompletacja zamówień.
  • Przygotowanie wysyłki zgodnie z obowiązującymi instrukcjami.
  • Współpraca z firmami logistycznymi.
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji.
  • Obsługa systemów magazynowych.
  • Aktywne uczestnictwo w procesie inwentaryzacji stanu magazynu.
  • Praca zgodnie z zasadami BHP i standardami jakościowymi.

Wymagania

  • Doświadczenie z zakresu obsługi procesów logistycznych w firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej lub lotniczej.
  • Praktyczna wiedza z zakresu obiegu dokumentów magazynowych.
  • Uprawnienia oraz umiejętność obsługi wózków widłowych.
  • Doświadczenie w zakresie zabezpieczania i optymalizacji ładunków.
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2.
  • Zaangażowanie, dokładność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Czynny udział w projekcie greenfield.
  • Pracę w nowo tworzonym zakładzie produkcyjnym w innowacyjnej branży i międzynarodowej firmie.
  • Udział w realizacji ciekawych technicznych projektów.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • logistyka
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średni)

Wynagrodzenie

0 - 4500 PLN

Curriculum vitae