Asystent Projektanta Drogowego
JACOBS CH2M
Warszawa, Mazowieckie

praca 29 lipca, 16:53

Opis stanowiska

Jacobs jest międzynarodową firmą inżynierską świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi dla klientów z sektora publicznego i prywatnego. Jesteśmy obecni zarówno przy budowie obiektów przemysłowych i infrastruktury transportowej, jak i inwestycjach związanych z gospodarką wodną, ochroną przeciwpowodziową czy energetyką jądrową. Bierzemy udział w projektach z m. in. zakresu projektowania mostów i tuneli, portów morskich i lotnisk, laboratoriów, centrów B+R czy kompleksowego planowania miast. Jacobs zatrudnia ponad 70 000 pracowników na całym świecie. W Polsce jesteśmy obecni od 1996r, nasze biura znajdują się w Krakowie i w Warszawie. Od ponad 3 lat budujemy w Krakowie Globalne Centrum Projektowe, w którym zatrudnionych jest już blisko 600 inżynierów oraz 600 specjalistów różnych branż w ramach Centrum Usług Wspólnych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • •Udział w międzynarodowych projektach drogowych
  • •Wsparcie projektanta przy opracowaniu projektów branży drogowej
  • •Opracowywanie dokumentacji w języku angielskim
  • •Koordynacja międzybranżowa

Wymagania

  • •Absolwent lub student na kierunku budownictwo, specjalizacja drogowa
  • •Doświadczenie w biurze projektowym lub na budowie mile widziane
  • •Znajomość co najmniej jednego z programów: AutoCAD, AutoCAD Civil 3D, Microstation, InRoads
  • •Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • szkolenia

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae