Inżynier budowy (Niemcy) - bez doświadczenia
GC ENERGY
Rzeszów, Podkarpackie

praca 21 marca, 10:08

Opis stanowiska

Ze względu na zwiększenie zakresu prac na projektach budowlanych GC Energy, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera budowy.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • kontrola jakości prowadzonych robót na placu budowy
  • przygotowywanie protokołów pomiarowych
  • opracowywanie dokumentacji odbiorowej
  • nadzór i dbałość o powierzony sprzęt (urządzenia, maszyny)
  • raportowanie do klienta oraz kierownika projektu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu elektrotechnika, automatyka lub pokrewne
  • umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną
  • dobra znajomość programu AutoCAD
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&;GAS&OIL
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
  • zakwaterowanie oraz dojazdy do i z pracy, za które nie płacisz
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • nowoczesne narzędzia i wyposażenie
  • stałą opiekę koordynatora
  • prywatną opiekę medyczną LuxMed i ubezpieczenie grupowe NNW

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae