Kreślarz - praca w Holandii
GC ENERGY
Rzeszów, Podkarpackie

praca 5 lutego, 15:32

Opis stanowiska

W związku z rozpoczęciem nowego projektu budowlanego przez GC Energy (budowa rafinerii), poszukujemy osoby na stanowisko Kreślarz.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • projektowanie instalacji elektrycznych i automatyki przemysłowej
  • analiza specyfikacji technicznych i wymagań Klienta w celu dostosowania projektu do konkretnych potrzeb inwestycji
  • dobór odpowiednich urządzeń elektrycznych, aparatury kontrolno-pomiarowej i systemów automatyki przemysłowej do zastosowania w projektowanych instalacjach
  • sprawowanie nadzoru nad dokumentacją techniczną i kontrola aktualności danych z wymaganiami Klienta

Wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku elektrotechnika, elektryka lub elektroenergetyka
  • uprawnienia SEP D, E
  • doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych przemysłowych
  • bardzo dobra znajomość programów CAD
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane

  • uprawnienia budowlane projektowe w branży elektroenergetycznej
  • uprawnienia SCC/VCA (możliwość uzyskania w firmie)

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, kompetencji i efektywności
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe NNW
  • zakwaterowanie oraz dojazdy do i z pracy, za które nie płacisz
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • nowoczesne narzędzia i wyposażenie

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • mechanika i budowa maszyn

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

12450 - 13000 PLN

Curriculum vitae