Brygadzista elektryk z j. angielskim
GC ENERGY
Rzeszów, Podkarpackie

praca 13 kwietnia, 11:37

Opis stanowiska

Ze względu na zwiększenie zakresu prac na naszych projektach budowlanych, poszukujemy osoby na stanowisko Brygadzista elektryk z j. angielskim

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • terminowa realizacja przydzielonych robót w zakresie montażu instalacji elektrycznych,
  • organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników,
  • rozliczanie podległych pracowników pod kątem wydajności i jakości pracy,
  • współpraca z innymi brygadami i kierownictwem,
  • organizacja własnego miejsca pracy oraz podległego zespołu zgodnie z przepisami i zasadami BHP,
  • bieżące raportowanie postępu prac,

Wymagania

  • aktualne uprawnienia SEP D,
  • biegła umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia brygad,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • wynagrodzenie w EURO wypłacane terminowo,
  • zakwaterowanie oraz dojazdy do i z pracy, za które nie płacisz,
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe NNW,
  • zjazdy urlopowe (6 tygodni/ 1 tydzień),
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • nowoczesne narzędzia i wyposażenie,
  • stałą opiekę koordynatora,

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae