Inżynier elektryk
GC ENERGY
Rzeszów, Podkarpackie

praca 6 marca, 12:34

Opis stanowiska

Ze względu na zwiększenie zakresu prac na naszych projektach budowlanych, poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier elektryk

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • kontrola jakości prowadzonych robót na placu budowy,
  • sporządzanie harmonogramów robót,
  • prowadzenie konserwacji instalacji, urządzeń elektroenergetycznych i systemów w zakresie elektryki,
  • wykonywanie kalibracji przyrządów pomiarowych oraz kwalifikacji urządzeń i instalacji,
  • nadzór i dbałość o powierzony sprzęt (urządzenia, maszyny),
  • opracowywanie dokumentacji powykonawczej realizowanych usług,
  • raportowanie do klienta oraz kierownika projektu,

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe o profilu elektryk lub pokrewne,
  • biegła umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną i umiejętności samodzielnej pracy na jej podstawie (podłączenia, montaż układów),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

Mile widziane

  • uprawnienia IPAF, SCC/VCA

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • zakwaterowanie oraz dojazdy do/z pracy, za które nie płacisz,
  • zjazdy rotacyjne 6/1 (6 tygodni/1tydzien),
  • prywatną opiekę medyczną LuxMed i ubezpieczenie grupowe NNW,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • nowoczesne narzędzia i wyposażenie.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae