Koordynator z j. angielskim
GC ENERGY
Rzeszów, Podkarpackie

praca 19 grudnia, 13:58

Opis stanowiska

Poszukujemy koordynatora z j. angielskim

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • organizacja i koordynacja usług dla pracowników (zapewnienie firmy sprzątającej, organizacja pralni i pomoc w innych działaniach z zakresu dnia codziennego),
  • przyjmowanie i ewidencja zapasów produktów pierwszej potrzeby,
  • dbanie o zachowanie standardów na mieszkaniach,
  • kontrola mieszkań pod kątem pojawienia się szkód,
  • zgłaszanie i kontrola stanu wynajmowanych mieszkań (zgodność z umową),

Wymagania

  • znajomość j. angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie,
  • umiejętność rozwiązywania konfliktów,
  • rzetelność w przygotowywaniu raportów i zestawień,
  • bardzo dobra organizacja czasu,
  • znajomość programu Excel,
  • czynne prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju,
  • doskonalenie umiejętności językowych w międzynarodowym środowisku,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • długoterminową współpracę.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae