Inżynier Budowy
JAREX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Rzeszów, Podkarpackie

praca 7 grudnia, 12:54

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firma JAREX Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Inżyniera Budowy Napędza Cię Energia Tworzenia i spełniasz poniższe oczekiwania ? Dołącz do nas !

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • •Opracowywanie i planowanie technologii budowy oraz kontrolowanie procesu budowy;• Kierowanie, nadzorowanie i koordynacja wszelkich prac wykonawczych na budowie;• Nadzorowanie pracy pod kątem jakości wykonania, terminowości i zgodności z projektem;• Opracowywanie i planowanie harmonogramów prac prowadzonej budowy; Raportowanie postępu robót zgodnie z harmonogramem robót;• Sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót;• Prowadzenie dokumentacji budowy;• Analiza i rozliczanie kosztów budowy,• Ścisła współpraca z Kierownikiem budowy oraz Inżynierem Kontraktu;• Udział w procesie ofertowania i kosztorysowania robót.

Wymagania

  • • Wykształcenie wyższe techniczne - specjalizacje: energetyka, elektroenergetyka przemysłowa lub pokrewne;• Znajomość przepisów - prawo budowlane, prawo energetyczne;• Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, analityczne myślenie;• Dobra znajomość programów AutoCad, pakietu MS Office, programu kosztorysowego (Norma, Zuzia);• Prawo jazdy kat. B;• Uprawnienia SEP "E" i "D";• Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu budowy;• Gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy

  • • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę;• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;• Niezbędne narzędzia pracy(laptop, telefon, samochód służbowy);• Możliwość rozwoju zawodowego, ciągłego podnoszenia kwalifikacji, Uczestnictwo w ciekawych projektach.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • inżynieria środowiska

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae