Przedstawiciel handlowy
GC ENERGY
Rzeszów, Podkarpackie

praca 5 grudnia, 15:08

Opis stanowiska

Firma GC Energy poszukuje osób zainteresowanych współpracą w zakresie sprzedaży produktów e-mobility, której celem jest rozbudowa rynku zbytu i powiązane z tym działania marketingowe.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych, w szczególności poprzez: sprzedaż produktów e-mobility (stacje ładowania pojazdów elektrycznych) oraz sprzedaż produktów i usług OZE (magazyny energii, instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, panele, inwertery),
  • obsługa klientów Spółki z zakresu e-mobility oraz produktów i usług OZE w procesie przedsprzedażowym (ofertowanie, prezentacje, doradztwo) i posprzedażowym (gwarancje, modernizacje, usługi dodatkowe), badanie potrzeb i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • przeprowadzenie audytów efektywności działania stacji ładowania w określonej lokalizacji,
  • współpraca z podwykonawcami i dostawcami,
  • promocja działań i oferty działu GC-Elektromobility na wydarzeniach branżowych,

Wymagania

  • znajomość branży OZE i/lub Elektromobilności,
  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży produktów w relacjach B2B,
  • umiejętności negocjacyjne z zakresu sprzedaży,
  • wysoka kultura osobista, swoboda w budowaniu nowych relacji biznesowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność sprawnej obsługi Word, Excel, Power Point, Office 365,
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

  • współpraca w oparciu o umowę B2B z wysoką prowizją,
  • możliwość doskonalenia i rozwój w obszarach nowych technologii,
  • otoczenie ludzi z zaangażowaniem kooperujących w pozytywnej atmosferze,
  • pracę w dynamicznym zespole, w międzynarodowym środowisku,
  • wsparcie doświadczonych managerów i specjalistów.

Wymiar

kontrakt

Forma zatrudnienia

inne

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (podstawowy)

Curriculum vitae