Specjalista ds. zakupów materiałów elektrycznych
GC ENERGY
Rzeszów, Podkarpackie

praca 2 grudnia, 09:22

Opis stanowiska

Ze względu na zwiększenie zakresu prac na naszych projektach budowlanych, poszukujemy Specjalisty ds. zakupów materiałów elektrycznych

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • zapewnienie terminowych i optymalnych finansowo dostaw materiałów kluczowych w ramach kontraktów realizowanych przez spółkę na budowach,
  • wsparcie działu kosztorysów i ofertowania w zakresie wyceny materiałów wchodzących w zakres robót oferowanych przez spółkę z branży elektrycznej i akpia
  • negocjacje warunków zakupu z dostawcami, analizy porównawcze, rekomendowanie do zarządu najkorzystniejszych ofert,
  • udział w opracowaniu umów z dostawcami / zamówień na dostawy, pośrednictwo w formalizowaniu umów uzgodnionych pomiędzy dostawcą a spółką,
  • kontrola i monitorowanie dostaw zamówionych materiałów na budowy,
  • optymalizacja kosztów zakupu materiałów i narzędzi,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe - profil energetyczny, elektryczny, automatyka lub pokrewny
  • wiedza z zakresu dokumentacji technicznej i wymagań jakościowych materiałów stosowanych w budowie instalacji elektroinstrumentalnych
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w branży elektroenergetycznej na podobnym stanowisku lub pokrewnym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • biegła znajomość obsługi programów komputerowych

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku - wolne weekendy!,
  • pełne wdrożenie oraz narzędzia niezbędne do pracy,
  • pakiet benefitów (lekcje języka angielskiego, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe NNW),
  • możliwość rozwoju zawodowego z przejrzystą ścieżką kariery,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae