Specjalista ds. kosztorysów
GC ENERGY
Rzeszów, Podkarpackie

praca 2 grudnia, 08:53

Opis stanowiska

Ze względu na zwiększenie zakresu prac na naszych projektach budowlanych, poszukujemy Specjalisty ds. kosztorysów

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • opracowywanie kosztorysów budowlanych z zakresu robót elektrycznych i instrumentalnych na inwestycjach sektora energetycznego i petrochemicznego,
  • kontakt z Klientem w zakresie uzgodnień technicznych, prezentacja oferty, negocjacje,
  • bieżący monitoring rynku krajowego oraz zagranicznego pod kątem pozyskiwania zapytań ofertowych dla nowych inwestycji/kontraktów i/lub rynków zbytu zgodnie z profilem działalności firmy,
  • analiza powykonawcza (ocena uzyskanych wskaźników wydajności w stosunku do wskaźników przyjętych do kosztorysu),
  • sporządzanie raportów,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe - profil energetyczny, elektryczny, automatyka lub pokrewny,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, także w języku angielskim,
  • doświadczenie w kosztorysowaniu robót elektrycznych,
  • biegłość w obsłudze pakietu MS Office, AutoCad, Zuzia, Norma itp,
  • umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku - wolne weekendy!,
  • pełne wdrożenie oraz narzędzia niezbędne do pracy,
  • pakiet benefitów (lekcje języka angielskiego, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe NNW),
  • możliwość rozwoju zawodowego z przejrzystą ścieżką kariery,
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae