KOSZTORYSANT
Job-Innovation sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 6 czerwca, 10:34

Opis stanowiska

- analiza dokumentacji ofertowo- projektowej - sporządzanie przedmiarów robót instalacyjnych - współpraca z kierownikami robót sanitarnych - aktualizacja wycen na etapie realizacji inwestycji - sporządzanie ofert i kosztorysów ofertowych z zakresu instalacji: wentylacji, klimatyzacji, c.o., wodno-kanalizacyjnych

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - analiza dokumentacji ofertowo- projektowej- sporządzanie przedmiarów robót instalacyjnych- współpraca z kierownikami robót sanitarnych - aktualizacja wycen na etapie realizacji inwestycji- sporządzanie ofert i kosztorysów ofertowych z zakresu instalacji: wentylacji, klimatyzacji, c.o., wodno-kanalizacyjnych

Wymagania

  • - umiejętność czytania dokumentacji technicznej- bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office, AutoCad- odpowiedzialność za powierzone zadania - doświadczenie w przygotowaniu kosztorysów - efektywna praca pod presją czasu- otwartość na doświadczenia i zdobywanie wiedzy

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat- pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku- atrakcyjne wynagrodzenie- możliwość rozwoju

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria środowiska
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae