INSPEKTOR JAKOŚCI
JPB SYSTEME SOCIETE PAR ACTIONS SIMPLIFEE
Jasionka, Podkarpackie

praca 25 stycznia, 11:40

Opis stanowiska

Inspektor Jakości

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • kontrola techniczna jakości produktów ( bieżąca i finalna inspekcja);
  • pomiary manualne detali za pomocą przyrządów i urządzeń kontrolno- pomiarowych,
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej i pomiarowej oraz jej aktualizacja,
  • tworzenie raportów jakościowych,
  • monitorowanie przepływu produktów,
  • nadzór i konserwacja powierzonego sprzętu pomiarowego,
  • zajmowanie się produkatmi niezgodnymi ( przygotowanie dokumentacji, analiza niezgodności, złomowanie),
  • przygotowanie części do wysyłki

Wymagania

  • wykształcenie techniczne (min. średnie, wyższe),
  • umiejętność czytania rysunków i dokumentacji technicznej,
  • minimum 2-letnie doświadczenie związne z procesami kontroli,
  • dobra znajomość obsługa komputera i aplikacji z pakietu MS Office
  • gotowość do pracy w trybie 2-zmianowym,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikacyjnym

Mile widziane

  • język francuski w stopniu komunikatywym

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • pracę w małym i zgranym zespole,
  • darmowe posiłki w pracy (obiady),
  • ubezpieczenie medyczne,
  • dofinansowanie nauki języków obcych;

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)
  • francuski (podstawowy)

Curriculum vitae