TECHNIK PRODUKCJI ( ślusarz, magazynier)
JPB SYSTEME SOCIETE PAR ACTIONS SIMPLIFEE
Jasionka, Podkarpackie

praca 25 stycznia, 11:25

Opis stanowiska

Technik produkcji

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • wykonywanie oststnich etapów produkcji , takich jak: gratowanie, mycie, inspekcja , pakowanie,
  • przygotowanie materiałów produkcyjnych,
  • prace związane z utrzymaniem ruchu i obsługą maszyn,
  • przestrzeganie zasad dobrej praktyki produkcyjnej i wymagań jakości,
  • wykonywanie zadań technicznych i manualnych związanych z produkcją

Wymagania

  • wykształcenie techniczne ( średnie, zawodowe),
  • dobra kultura techniczna,
  • obsługa komputera w stopniu podstawowym,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia;-;
  • pracę w młodym i zgranym zespole, w przyjaznym i czystym zakładzie,
  • domowe posiłki w pracy (obiady),
  • ubezpieczenie medyczne,
  • dofinasowanie nauki języków obcych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae