Operator CNC
JPB SYSTEME SOCIETE PAR ACTIONS SIMPLIFEE
Jasionka, Podkarpackie

praca 24 stycznia, 12:53

Opis stanowiska

Poszukujemy Operatora CNC

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • obsługę centrów tokarskich DMG Mori, Citizen , Robodrill
  • ustawianie oraz przygotowanie maszyn i urządzeń do wykonywania zadań produkcyjnych,
  • realizację procesów obróbki mechanicznej oraz drobnych operacji ślusarskich,
  • bieżącą inspekcję wykonanych elementów oraz potwierdzanie ich zgodności,
  • gromadzenie i zapisywanie danych w formie elektronicznej i papierowej,
  • przegląd powierzonych maszyn, narzędzi i urządzeń oraz ich bieżącą konserwację,
  • wykonywanie innych, drobnych zadań technicznych w obrębie zakładu,
  • dbanie o czystość i porządek.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne (średnie, zawodowe, wyższe),
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
  • minimum trzyletniego doświadczenia w obsłudze maszyn CNC,
  • znajomość narzędzi skrawających oraz podstawowych przyrządów i urządzeń pomiarowych,
  • sprawnej obsługi komputera,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • samodzielności i odpowiedzialności,
  • umiejętności dobrej pracy w zespole.

Mile widziane

  • Znajmosc jezyka angielskiego
  • Znajomosc języka francuskiego

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • pracę w małym, młodym i zgranym zespole, w przyjaznym i czystym zakładzie,
  • darmowe posiłki w pracy (obiady),
  • ubezpieczenie medyczne,
  • dofinansowanie nauki języków obcych,
  • możliwość finansowania kursów,
  • karta multisport

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (podstawowy)
  • francuski (podstawowy)

Curriculum vitae