KOSZTORYSANT w branży sanitarnej
Job Innovation Sp. z o.o.
Rogoźnica, Podkarpackie

praca 5 października, 12:29

Opis stanowiska

- analiza dokumentacji ofertowo - projektowej, - sporządzanie przedmiarów robót instalacyjnych, - współpraca z kierownikami robót sanitarnych w zakresie rozwiązań technicznych przedstawionych w projektach, - aktualizacja wycen na etapie realizacji inwestycji, - sporządzanie ofert i kosztorysów ofertowych z zakresu instalacji wentylacji, klimatyzacji, c.o. oraz wodno- kanalizacyjnych

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - analiza dokumentacji ofertowo - projektowej,- sporządzanie przedmiarów robót instalacyjnych,- współpraca z kierownikami robót sanitarnych w zakresie rozwiązań technicznych przedstawionych w projektach,- aktualizacja wycen na etapie realizacji inwestycji,- sporządzanie ofert i kosztorysów ofertowych z zakresu instalacji wentylacji, klimatyzacji, c.o. oraz wodno- kanalizacyjnych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziana Inżynieria Środowiska (może być w trakcie studiów),- umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,- bardzo dobra organizacja pracy własnej,- dokładność, systematyczność, dyspozycyjność

Oferujemy

  • - praca na pełen etat- stabilne warunki zatrudnienia

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • inżynieria środowiska

Informacje dodatkowe

  • jeśli nie masz doświadczenia - podzielimy się swoją wiedzą

Curriculum vitae