Kierownik Budowy Robót Elektroenergetycznych / Teletechnicznych
JAREX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Warszawa, Mazowieckie

praca 18 lutego, 07:52

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Nadzór nad realizacją robót zgodnie wymagania kontraktu, dokumentacją techniczną i obowiązującym prawem;• Analiza dokumentacji technicznej oraz pozwoleń na budowę;• Prowadzenie rozliczeń budowy, materiałów, sprzętu i maszyn;• Opracowywanie założeń budżetowych, wycena prac budowlanych;• Zgłaszanie robót budowlanych do odbioru;• Opracowywanie dokumentacji powykonawczej, odbiorowej oraz innych dokumentów niezbędnych w trakcie realizacji robót;

Wymagania

  • • Wykształcenie wyższe techniczne - specjalizacje: energetyka, elektroenergetyka przemysłowa lub pokrewne / teletechnika, telekomunikacja / budownictwo kolejowe;• Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych / telekomunikacyjnej lub inne obejmujące zakres teletechniki;• Bardzo dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego;• Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy;• Umiejętność kosztorysowania robót branżowych;• Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów;• Aktualne uprawnienia SEP „E” i „D”;• Prawo jazdy kat. B;• Praca w delegacji

Oferujemy

  • • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę;• Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy;• Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy);• Rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach i podnoszenie kwalifikacji;

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • inżynieria środowiska

Curriculum vitae