Inżynier Budowy Robót Elektrycznych (farmy wiatrowe)
JAREX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Warszawa, Mazowieckie

praca 18 lutego, 07:50

Opis stanowiska

Inżynier Budowy Robót Elektrycznych (farmy wiatrowe) - osoba zatrudniona na tym stanowisku uczestniczyć będzie w planowaniu, koordynacji i nadzorowaniu jakości oraz terminowości realizowanych na budowie robót elektrycznych, we współpracy z Inżynierem Kontraktu i Kierownikiem Robót.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Opracowywanie i planowanie technologii budowy oraz kontrolowanie procesu budowy;
  • • Kierowanie, nadzorowanie i koordynacja prac na budowie;
  • • Nadzorowanie pracy pod kątem jakości wykonania, terminowości i zgodności z projektem;
  • • Opracowywanie i planowanie harmonogramów i budżetów prowadzonych budów;
  • • Raportowanie postępu robót zgodnie z harmonogramem i budżetów robót;
  • • Sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót;
  • • Prowadzenie dokumentacji budowy;
  • • Ścisła współpraca z Kierownikiem budowy oraz Inżynierem Kontraktu;
  • • Udział w procesie ofertowania i kosztorysowania robót.

Wymagania

  • • Wykształcenie wyższe techniczne - specjalizacje: energetyka, elektroenergetyka przemysłowa lub pokrewne;
  • • Minimum 2 lata doświadczenia w branży elektroenergetycznej;
  • • Znajomość przepisów - prawo budowlane, prawo energetyczne;
  • • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, analityczne myślenie;
  • • Dobra znajomość programów AutoCad, pakietu MS Office, programu kosztorysowego (Norma, Zuzia);
  • • Prawo jazdy kat. B;
  • • Uprawnienia SEP "E" i "D";
  • • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu budowy 110 kV;
  • • Praca w delegacji

Oferujemy

  • • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę;
  • • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy;
  • • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy);
  • • Rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji oraz zdobywanie uprawnień;

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • inżynieria środowiska

Curriculum vitae