Dodano: 2023-05-30 Konkurs pisarski dla studentów i uczniów

Portal Praca.pl ogłasza konkurs pisarski, skierowany do uczniów i studentów. Zadanie konkursowe to napisanie artykułu na temat: „Rozwój sztucznej inteligencji (AI) i jej wpływ na rynek pracy w przyszłości”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a trzy najlepsze prace zostaną dodatkowo zaprezentowane szerokiej publiczności na portalu Praca.pl.

Praca.pl jest jednym z największych polskich portali rekrutacyjnych. Już od blisko dwóch dekad serwis pomaga pracodawcom w znalezieniu idealnych kandydatów, a pracownikom – wymarzonej pracy. Praca.pl monitoruje sytuację na rynku zatrudnienia, przeprowadza badania opinii, oferuje bogatą bazę poradników w zakresie poszukiwania pracy i podnoszenia kwalifikacji zawodowej. Tym razem portal pyta młode osoby o ich przewidywania dotyczące rynku pracy przyszłości.

Cel Konkursu

Chcemy poznać opinie młodych osób na rozpowszechnianie się nowych technologii, które niewątpliwe mają duży wpływ na rynek pracy, ale i nasze codzienne funkcjonowanie.

Czy sztuczna inteligencja budzi w nas strach czy entuzjazm?

Nagrody konkursowe:

• miejsce – nagroda pieniężna: 1500 złotych
  • miejsce – tablet Samsung Galaxy Tab A7 Lite 7"3/32 GB Wi-Fi Szary 3 miejsce – słuchawki dokanałowe SONY WFC500 Czarne

Jak wziąć udział?

• w konkursie mogą wziąć udział studenci oraz uczniowie szkół średnich, którzy ukończyli rok życia,
  • należy wypełnić formularz kontaktowy i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych,
  • należy napisać artykuł na wyznaczony temat z liczbą znaków nie mniejszą niż 5000 (wraz ze spacjami). Artykuł musi być unikalny,
  • gotowy tekst trzeba przesłać wraz z formularzem kontaktowym na adres e-mail: konkurs@praca.pl. Temat maila powinien brzmieć “Praca konkursowa”.

Warunki i tryb przeprowadzenia konkursu*

●     Rozpoczęcie konkursu – 22.05.2023

• Termin składania prac konkursowych – 07.2023

●     Ocena prac i wyłonienie zwycięzcy – 28.08.2023

• Ogłoszenie wyników – 09.2023

*Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany warunków konkursu.

Strona konkursu: https://www.praca.pl/konkurs-dla-studentow-i-uczniow

Regulamin konkursu: