Dodano: 2023-05-29 Seria szkoleń e-learningowych i symulacji projektów dla studentów - Schneider Global Student Experience

W tym roku Schneider Electric ponownie organizuje Schneider Global Student Experience!

Schneider Global Student Experience to seria szkoleń e-learningowych i symulacji projektów, dzięki którym studenci będą mieli okazję poznać branżę oraz przyjrzeć się globalnej działalności Schneider Electric od wewnątrz. Schneider Electric oferuje ścieżki edukacyjne z zakresu sprzedaży i marketingu, usług, łańcucha dostaw, kariery cyfrowej oraz zrównoważonego rozwoju jako biznesu. Schneider Global Student Experience to doskonała okazja dla studentów, by poznać możliwe ścieżki kariery, wzmocnić swój rozwój osobisty i zawodowy, a także zdobyć doświadczenie w firmie, jednocześnie zdobywając umiejętności, które mogą zabrać ze sobą do następnego projektu, na rozmowę kwalifikacyjną lub staż.

Aby zakwalifikować się do udziału w programie, studenci muszą spełniać następujące kryteria:

• Obecnie studiują na poziomie studiów licencjackich lub magisterskich
  • Studiują w pokrewnej dziedzinie, takiej jak biznes i marketing, łańcuch dostaw, inżynieria, informatyka/technologia, sztuczna inteligencja, oprogramowanie, bezpieczeństwo cybernetyczne i nauka o danych.
  • Ukończenie studiów w okresie od listopada 2023 r. do grudnia 2025 r.
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

Kluczowe informacje dotyczące Schneider Global Student Experience:

• Rejestracja: od 1 czerwca do 16 czerwca 2023 r.
  • Czas trwania programu: 1 lipca - 11 sierpnia 2022 r.
  • Informacje zwrotne i certyfikat po zakończeniu programu: do 29 września 2023 r.
  • Zaangażowanie czasowe: 8 - 10 godzin samodzielnego e-learningu
  • Tryb: 100% online

Więcej informacji pod linkiem: Schneider Global Student Experience 2023 (link do rejestracji będzie aktywny dopiero od 1 czerwca 2023).