Dodano: 2024-07-26 Wakacyjny kurs Excela dla początkujących

Lato to idealny czas na rozwój i zdobywanie nowych umiejętności. Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) wychodzi naprzeciw tym potrzebom, oferując wakacyjny kurs Excela dla początkujących. To doskonała okazja, aby opanować jedno z najważniejszych narzędzi wykorzystywanych w biznesie i nie tylko.

Dlaczego warto wybrać kurs Excela od PFP?

• Kompleksowe podejście: Kurs obejmuje zarówno podstawy, takie jak budowa arkusza i podstawowe operacje, jak i bardziej zaawansowane zagadnienia, takie jak funkcje, tabele przestawne czy porównywanie danych. Dzięki temu uczestnicy zdobywają wszechstronną wiedzę, która przyda się im w różnych sytuacjach.
  • Praktyczne umiejętności: PFP stawia na praktyczne podejście do nauki. Podczas kursu uczestnicy wykonują liczne ćwiczenia, które pozwalają im utrwalić zdobytą wiedzę i nauczyć się stosować ją w praktyce.
  • Doświadczeni trenerzy: Kurs prowadzony jest przez doświadczonych trenerów, którzy posiadają szeroką wiedzę z zakresu Excela oraz umiejętność przekazywania jej w sposób zrozumiały i interesujący.
  • Elastyczna forma: Kurs dostępny jest w dwóch formach: jako intensywny kurs wakacyjny online (link do kursu: https://szkolenia.pfp.com.pl/kurs/wakacyjny-kurs-excela-od-podstaw/50) oraz jako seria szkoleń online "Od zera do bohatera - poznaj Excela" (link do kursu: https://szkolenia.pfp.com.pl/szkolenia/od-zera-do-bohatera-poznaj-excela), które można realizować w dowolnym czasie i tempie. Dzięki temu każdy może wybrać opcję, która najlepiej odpowiada jego potrzebom i preferencjom.

Co zyskasz dzięki kursowi Excela?

Udział w kursie Excela to inwestycja, która przyniesie Ci wiele korzyści:

• Zwiększysz swoją efektywność: Excel to potężne narzędzie, które pozwala na automatyzację wielu zadań i wykonywanie skomplikowanych obliczeń w krótkim czasie. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i zwiększysz swoją produktywność.
  • Zdobędziesz cenne umiejętności: Umiejętność obsługi Excela jest wysoko ceniona na rynku pracy. Dzięki temu kursowi zwiększysz swoje szanse na znalezienie atrakcyjnej pracy lub awans.
  • Poszerzysz swoje horyzonty: Excel to narzędzie, które można wykorzystać w wielu dziedzinach życia, nie tylko w pracy. Dzięki temu kursowi odkryjesz nowe możliwości i zastosowania tego programu.

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!

Nie przegap okazji, aby zdobyć cenne umiejętności i zwiększyć swoją wartość na rynku pracy. Zapisz się na wakacyjny kurs Excela od Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości i odkryj, jak wiele możesz osiągnąć dzięki temu potężnemu narzędziu!