Dodano: 2024-07-25 Szkoła letnia Infineon w Austrii - DEADLINE 19 sierpnia 2024 r.

Firma Infineon, lider w dziedzinie technologii półprzewodnikowych, zaprasza 40 studentów do udziału w wyjątkowej szkole letniej, która odbędzie się w dniach 16-20 września 2024 roku w Villach w Austrii. Tegoroczna edycja skupia się na temacie "Wzmacnianie zrównoważonej przyszłości dzięki technologii Si MOSFET!", oferując uczestnikom niepowtarzalną okazję do pogłębienia wiedzy i zdobycia praktycznych umiejętności w tej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie.

Szkoła Letnia jak co roku odbywa się stacjonarnie i jest otwarta na aplikacje studentów wszystkich poziomów studiów i kierunków (w tym roku):

• fizyka,
  • elektronika,
  • elektrotechnika,
  • mikrosystemy i pokrewnych.

Co Cię czeka:

• Ekspercka wiedza: Wykłady i warsztaty prowadzone przez ekspertów z Infineon oraz profesorów akademickich.
  • Inspiracje branżowe: Spotkania z liderami branży, dyskusje panelowe i prezentacje najnowszych trendów technologicznych.
  • Praktyczne doświadczenie: Wizyty w laboratoriach i zakładach produkcyjnych Infineon, możliwość zobaczenia na własne oczy, jak powstają innowacyjne rozwiązania.
  • Networking: Kolacja networkingowa oraz liczne okazje do nawiązania kontaktów z profesjonalistami z branży i innymi studentami.
  • Rozwój kariery: Możliwość znalezienia inspiracji na staż, pracę magisterską lub doktorską, a nawet przyszłą ścieżkę kariery.
  • Certyfikat ukończenia: Potwierdzający zdobyte umiejętności i wiedzę.
  • Pełne wsparcie finansowe: Infineon pokrywa koszty zakwaterowania, wyżywienia oraz uczestnictwa w programie. Dodatkowo, oferowany jest zwrot kosztów podróży.

Kto powinien aplikować:

Studenci kierunków technicznych, pasjonujący się zrównoważonym rozwojem i technologiami półprzewodnikowymi.

Termin składania wniosków:

19 sierpnia 2024 r.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji!

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny znajdziesz na stronie internetowej Infineon: