Industry Day B/S/H

Zdjęcie wydarzenia

Zapraszamy serdecznie na spotkanie z firmą B/S/H w sali V1 w dniu 18.05.2023 r. o 15:00.

BSH reprezentuje wiele znanych na całym świecie marek urządzeń AGD*, takich jak Bosch, Siemens, Gaggenau i Neff, oraz siedem marek lokalnych. Dzięki naszej marce Home Connect oraz markom usługowym, takim jak Kitchen Stories czy BlueMovement, oferujemy konsumentom usługi cyfrowe i zrównoważone rozwiązania, które poprawiają jakość ich codziennego życia.

Sukcesy na całym świecie.

BSH, założono w 1967 roku w Niemczech jako spółkę joint venture firm Robert Bosch GmbH (Stuttgart) i Siemens AG (Monachium), od stycznia 2015 roku jest w 100% własnością Grupy Bosch.

W naszej ponad 55-letniej historii bardzo się rozwinęliśmy. Od naszych korzeni jako niemiecki eksporter, ewoluowaliśmy, aby stać się jednym z wiodących na świecie producentów sprzętu AGD z liczbą 39 fabryk na całym świecie. Nasze portfolio produktów obejmuje duże urządzenia gospodarstwa domowego - takie jak płyty grzewcze, piekarniki, okapy, zmywarki, pralki, suszarki, lodówki i zamrażarki - do małych urządzeń gospodarstwa domowego, takich jak odkurzacze, ekspresy do kawy, jak i roboty kuchenne. W ostatnim czasie do naszego portfolio dołączyła nowa, innowacyjna kategoria produktów "Waterbase" pod marką Solitaire.

Pracownicy są fundamentem naszego sukcesu.

Ludzie są dla nas najważniejsi we wszystkim, co robimy. Dlatego też rozwijamy kulturę organizacyjną, w której wszyscy nasi 63 000 pracownicy na całym świecie czują się docenieni. Promujemy również Diversitywe wszystkich jej aspektach..

Stwarzamy warunki, w których wszyscy pracownicy mogą się cieszyć, rozwijać i osiągać najlepsze wyniki, zarówno dziś, jak i w przyszłości.

2023-05-15 09:41:19

rodzaj wydarzenia:

Spotkania z pracodawcami

termin:
godzina rozpoczęcia:

18.05.2023
15:00

lokalizacja:

bud. V, sala V-1