Rozwiń skrzydła z firmą BSH - Spotkanie online

Jesteśmy firmą BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego - numer 1 w Europie i lider rynku w wielu regionach i krajach. Jest to wynik nieustającego zaangażowania i pasji wszystkich naszych 60.000 pracowników na całym świecie. Wszyscy mamy jeden cel: poprawić jakość życia w domu. Ale co to tak naprawdę oznacza? Dla nas wszystko sprowadza się do wywoływania uśmiechu na twarzach ludzi - zarówno naszych konsumentów, partnerów biznesowych i dostawców, jak i naszych pracowników. Stawiając się na miejscu konsumenta, rozumiemy jego wyjątkowość, indywidualne potrzeby i oferujemy rozwiązania, które sprawiają, że życie w domu staje się prostsze i przyjemniejsze.

Zapraszamy Studentów Politechniki Rzeszowskiej na inspirujące spotkanie „Rozwiń skrzydła z BSH”. W drugiej części spotkania zapraszamy na warsztat, który poprowadzą Pracownicy Działu Rozwoju „Rozwój urządzenia w dziale R&D – konstrukcja, pomiary, testy”

Spotkanie odbędzie się w aplikacji Microsoft Teams:

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

Agenda:

27.10.2021

14.00 – Rozwiń skrzydła w BSH – prezentacja firmy oraz aktualnych ofert staży i pracy. W tej części spotkania opowiemy również o procesie rekrutacji.

14.30 - Rozwój urządzenia w dziale R&D – konstrukcja, pomiary, testy – warsztat dedykowany w szczególności studentom i absolwentom kierunków technicznych.

Do usłyszenia J

2021-10-25 11:11:04