P.P.H.U. ROYAL-STAR

39-200 Dębica

tel.: 146811917

O nas

Firma Royal-Star istnieje na rynku od 1995 i rozpoczęła działalność jako jedna z większych firm w branży chłodniczej i instalacyjnej.
Lotnictwo jest od wielu lat pasją dyrekcji firmy Royal-Star, dlatego też w 2003 roku zdecydowaliśmy się zaistnieć na rynku lotniczym jako Ośrodek Szkolenia Royal-Star AERO. W tym celu zatrudniliśmy doświadczoną kadrę instruktorów samolotowych, dla których lotnictwo jest życiową pasją. Od tamtej pory dokładamy wszelkich starań aby prowadzone szkolenia kojarzone były z wysokim profesjonalizmem, niezawodnością, przyjazną atmosferą oraz zapałem do działania, charakterystycznym dla młodej i charyzmatycznej załogi. Royal-Star AERO nr 1 wśród lotniczych ośrodków szkoleniowych w Polsce.
Jako Royal-Star Service - świadczymy usługi w zakresie obsługi statków powietrznych, polegające na wykonywaniu modyfikacji, remontów i poważnych napraw statków powietrznych i komponentów. Doświadczenie związane z remontami i naprawami statków powietrznych pozwoliło nam wyspecjalizować się w świadczeniu szerokiej gamy usług związanych z odbudową i renowacjami samolotów historycznych.
Jako Royal-Star Jet wykonujemy niezawodne usługi transportowe uprawniające do: wykonywania nieregularnych lotów biznesowych w usłudze Aero-Taxi, przewozu towarów oraz do wykonywania lotów charterowych i medycznych.
Jako liderzy niezawodnych rozwiązań w lotnictwie uzupełniamy działalność firmy o Royal-Star Manufacture - wyspecjalizowany dział zajmujący się produkcją części i komponentów lotniczych z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszynowego.

Najnowsze oferty pracy

Dębica