BDS Instal Sp. zo.o. Sp.K.

Rzeszów
Warszawska 50 d
35-230 Rzeszów

e-mail:
tel.: +48608012472

O nas

BDSInstal Sp. z o.o. Sp. K. jest samodzielną firmą usługowo-produkcyjną branży instalacyjnej założoną w 2008r. w Rzeszowie.

Nasza działalność koncentruje się na wykonawstwie prac montażowych w zakresie wszelkiego typu instalacji wewnętrznych mechanicznych, sanitarnych oraz sieci i przyłączy zewnętrznych, zwłaszcza sieci cieplnych preizolowanych, sieci gazowych i technologicznych. Od 2009r. wykonujemy także instalacje wentylacji, klimatyzacji i odpylania, a od 2012r. oferujemy także wykonawstwo robót w zakresie instalacji elektrycznych, automatyki instalacyjnej, systemów kontroli dostępu, monitoringu, teleinformatyki oraz AKPiA.

W przypadku zainteresowania możemy także zaoferować naszym Klientom montaż wszelkiego typu urządzeń i linii technologicznych w zakładach produkcyjnych oraz wykonywanie robót remontowych i/lub inwestycyjnych konstrukcji stalowych obiektów oraz stalowych konstrukcji wsporczych urządzeń i instalacji.

Od 2013r. w/w roboty wykonywane są przez nas także na budowach poza granicami kraju. W kooperacji ze współpracującymi z nami na bieżąco firmami specjalistycznymi możemy także zaproponować usługi w zakresie:

projektowania instalacji oraz doradztwa w procesie inwestycyjnym uzyskiwania pozwolenia na budowę,
wykonawstwa robót budowlanych.

Najnowsze oferty pracy

Rzeszów
Warszawska 50 d
35-230 Rzeszów

e-mail:
tel.: +48608012472