Sii Polska

Rzeszów
Al. Rejtana 20
35-310 Rzeszów

e-mail:
tel.: 882 660 745

O nas

Sii Polska jest ekspertem technologicznym, który zatrudnia ponad 4000 specjalistów w całej Polsce. Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą IT i inżynierii przemysłowej w Polsce. Realizujemy projekty dla ponad 200 klientów z całego świata, którzy działają w takich branżach jak: bankowość i usługi finansowe, hi-tech i elektronika, energetyka i utilities, motoryzacja, sektor publiczny, sprzedaż detaliczna, telekomunikacja i media, ubezpieczenia, usługi profesjonalne, transport i logistyka.

Naszą misją jest identyfikowanie i promowanie najlepszych pracowników, czyli Power People. To ludzie stanowią największą wartość Sii i to oni tworzą Najlepsze Miejsce Pracy IT w Polsce – co potwierdzają liczne nagrody jak Great Place to Work, tytuł przyznany nam już po raz czwarty z rzędu. Jesteśmy solidnym i stabilnym pracodawcą.

Sii może się poszczycić wysokimi wskaźnikami zatrudnienia i dynamicznym rozwojem. Ze względu na swoją ekspansję i wzrost średnio co miesiąc spółka zatrudnia 140 inżynierów, czyli ponad 1 600 rocznie. Sii posiada swoje biura w 12 lokalizacjach w Polsce, w: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Lublinie, Rzeszowie, Bydgoszczy, Pile i Częstochowie. Więcej na www.sii.pl.

Najnowsze oferty pracy

W tym momencie pracodawca nie posiada zamieszczonych ofert.

Rzeszów
Al. Rejtana 20
35-310 Rzeszów

e-mail:
tel.: 882 660 745