FIBRAIN Sp. z o.o.

Rogoźnica
Rogoźnica 312
36-060

e-mail:
tel.: 17 86 60 800

O nas

FIBRAIN Sp. z o.o. jest jednym z najnowocześniejszych polskich producentów osprzętu dla szeroko pojętej telekomunikacji XXI wieku. Obecnie firma zaliczana jest do grona liderów w Europie firm zajmujących się produkcją innowacyjnych rozwiązań światłowodowych oraz kompleksowych systemów do budowy sieci światłowodowych FTTX. Firma posiada rozbudowaną sieć sprzedaży z centralą w Rzeszowie oraz oddziałami w Łodzi, Warszawie, Katowicach, Krakowie i Sopocie.

MISJA

Celem firmy FIBRAIN oraz ambicją wszystkich pracowników jest nieustający rozwój oferowanych produktów i usług, satysfakcjonujących naszych klientów. Ponadto, jednym z priorytetów firmy jest rozbudowa i ciągła modernizacja produkcji, która jest realizowana na terenie Polski. Systematyczny i nieprzerwany rozwój przedsiębiorstwa, nie byłby możliwy bez prężnie funkcjonujących działów i pionów firmy, w tym Badań i Rozwoju oraz laboratorium, w których pracują specjaliści ze swoich dziedzin.

Bez wątpienia, bogate zaplecze techniczne, jak również badawczo-rozwojowe pozwala nam podejmować skomplikowane i trudne zadania oraz obejmować staranną troską każdego z naszych klientów. Profesjonalna obsługa, indywidualne podejście, a także ciągłe udoskonalanie oferty kierowanej do naszych odbiorców, znajdują się w gronie priorytetów naszej firmy.

WARTOŚCI FIBRAIN

Wartości i przekonania FIBRAIN zapewniają wspólny kierunek działań wszystkich pracowników. Wypracowane zasady, podejście do pracy są wyrazem celów jakie przyświecają naszej firmie i towarzyszą nam na co dzień. Są niezbędne i trwałe.

Zaangażowanie - zawsze angażujemy się w powierzone nam zadania, projekty, by odnosić osobiste, a w szerszej perspektywie wspólne sukcesy.

Odpowiedzialność - bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze działania, produkty i ich wpływ na otoczenie w którym działamy.

Profesjonalizm - dbamy o stały rozwój naszych kompetencji i umiejętności, dzięki czemu zapewniamy najwyższą jakość naszych usług.

Odwaga - wdrażamy własne pomysły i często innowacyjne rozwiązania, które wyznaczają nowe standardy życia.

Szacunek - kierujemy się uczciwością i szacunkiem w kontaktach między sobą oraz w obsłudze z naszymi klientami, dostawcami i partnerami.

Najnowsze oferty pracy

Rogoźnica
Rogoźnica 312
36-060

e-mail:
tel.: 17 86 60 800