NAVITEL Sp. z o.o.

Mielec
ul. Wojska Polskiego 9
39-300 Mielec

e-mail:
tel.: 177881560

O nas

NAVITEL Sp. z o. o. jest jedną z szybko rozwijających się firm w Polsce z branży zastosowań technologii GPS i innowacyjnych rozwiązań w telekomunikacji i przemyśle. Pracę nad systemami lokalizacji, nawigacji satelitarnej oraz programami do zarządzania flotą samochodową rozpoczęliśmy w 2002 roku.

Od początku działalności naszą misją jest działalność w sektorach telekomunikacji, ochrony środowiska oraz systemów do zarządzania flotą samochodową opartych na nawigacji satelitarnej GPS, które stają się źródłem korzyści dla naszych Klientów. Dlatego projektując nasze systemy i dbając o ich rozwój wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne tak, aby w pełni zaspokoić ich potrzeby. Efektem tych prac mamy cztery zgłoszenia patentowe i zastrzeżony wzór użytkowy.

Wszystkie koncepcje i rozwiązania powstają od podstaw w naszej firmie. Firmę tworzy doświadczona kadra inżynierska oraz naukowcy z tytułami profesora. Między innymi koncepcja Systemu Lokalizacji NAVITRACK została stworzona od podstaw w naszej firmie już w 2002 roku. Wszystkie elementy składowe systemu Navitrack takie jak programy do generowania raportów logistycznych czy urządzenie do określania pozycji obiektów (lokalizacji), oraz pozostałe produkty, są projektowane i produkowane przez nas. Pozwala to nam na osiągnięcie znacznych przewag konkurencyjnych, prowadzić ich skuteczny rozwój w zakresie jakości, funkcjonalności oraz oferowanych cen.

W chwili obecnej naszą ofertę kierujemy do różnych grup odbiorców, firm posiadających floty samochodowe, przedsiębiorstw, operatorów telekomunikacyjnych i odbiorców indywidualnych. Oferowane przez nas systemy GPS, dają możliwość lokalizacji pojazdów lub grup pojazdów i generowania raportów logistycznych, które usprawniają zarządzanie flotą samochodową oraz pozwalają na analizę i kontrolę pracy kierowców bądź pracowników firmy, kontrolę gospodarką paliwową. Oferujemy również naszym Klientom innowacyjne rozwiązania z dziedziny telekomunikacji, pozwalające uzyskać oszczędności w zużywanej energii, ograniczenie hałasu, optymalizacji i konsolidacji systemów telekomunikacyjnych.

Naszą firmę tworzą ludzie, dla których największym wyzwaniem jest praca nad tworzeniem innowacyjnych rozwiązań, systemów, które są wykorzystywane przez naszych Klientów. Dzięki ich doświadczeniu oraz zaangażowaniu nasza firma może oferować produkty spełniające najwyższe standardy światowe.

Specjalizujemy się w:
- zarządzanie flotą samochodową opartą na nawigacji satelitarnej GPS
- Serwis urządzeń i kart systemów telekomunikacyjnych
- Serwis utrzymaniowy sieci i systemów telekomunikacyjnych
- Konsolidacja i optymalizacja utrzymaniowa systemów telekomunikacyjnych
- optymalizacja energetyczna szaf telekomunikacyjnych, sterowniczych i energetycznych
- projektowanie i produkcja szaf telekomunikacyjnych, teleinformatycznych i ener. masztosłup
- systemy pomiaru i monitorowania warunków klimatycznych w szafach

Zapraszamy na naszą stronę internetową:
www.navitel.pl

Najnowsze oferty pracy

Mielec
ul. Wojska Polskiego 9
39-300 Mielec

e-mail:
tel.: 177881560