Inżynier Konstruktor/Technolog/Technolog procesu
Carpol Sp. z o.o.
Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie

praca 18 lutego, 21:56

Opis stanowiska

Firma Carpol Sp. z o.o., działa od 20 lat w branży motoryzacyjnej. Tworzy pojazdy dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki - bardzo szybki dojazd autostradą A2 Poszukujemy osób na ww. stanowiska do działu konstrukcyjno-technologicznego: Konstruktor – 1 os Technolog – 1 os Technolog procesu – 1 os Praktykant / Stażysta do działu konstrukcyjno-technologicznego – 1 os

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zakres obowiązków:Konstruktor• projektowanie elementów wyposażenia pojazdów• przygotowywanie dokumentacji technicznej• aktywna współpraca z grupą projektową i innym działami wewnętrznymi przy projektowaniu i wykonaniu prototypów• odpowiedzialność za produkt od strony projektu (od prototypu do wdrożenia)Technolog• przygotowywanie dokumentacji technologicznej• optymalizacja procesów technologicznych• aktywna współpraca z grupą projektową i innym działami wewnętrznymi przy projektowaniu i wykonaniu prototypów• odpowiedzialność za produkt od strony technologicznej (od prototypu do wdrożenia)Technolog procesu• aktywne monitorowanie procesu produkcji • reagowanie na zgłaszane problemy i zapobieganie im w przyszłości• współpraca z działem konstrukcyjnym, technologicznym, montażu i innymi działami okołoprodukcyjnymi • optymalizacja procesów technologicznych• aktywna współpraca z grupą projektową i innym działami wewnętrznymi przy projektowaniu i wykonaniu prototypów Mile widziane osoby:• nie obawiające się realizacji trudnych zadań• posiadające wyobraźnię i inwencję twórczą• potrafiące zastosować wiedzę w praktyce• potrafiące dobrze zaplanować pracę

Wymagania

  • • wykształcenie wyższe techniczne• minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (lub brak doświadczenia w przypadku praktykantów)• znajomość rysunku technicznego• biegła znajomość programów pakietu Autodesk (Inventor, AutoCad, Vault, itp.), dodatkowo mile widziana znajomość Catia v5 • mile widziana umiejętność przeprowadzania analiz wytrzymałościowych i innych symulacji w środowisku Autodesk Inventor• znajomość standardów systemu zarządzania jakością ISO 9001• zdolność analitycznego myślenia, definiowania problemów i ich rozwiązania (zarówno technicznych jak i operacyjnych)• dobra znajomość języka angielskiego• samodzielność w działaniu• zaangażowanie i odpowiedzialność, komunikatywność• otwartość na wyzwania

Mile widziane

  • Mile widziane osoby:• nie obawiające się realizacji trudnych zadań• posiadające wyobraźnię i inwencję twórczą• potrafiące zastosować wiedzę w praktyce• potrafiące dobrze zaplanować pracę

Oferujemy

  • • praca na pełnym etacie po okresie próbnym• pracę w dynamicznym zespole• możliwości rozwoju i tworzenia ciekawych i innowacyjnych projektów• ponadto: szeroki zakres szkoleń, pakiet medyczny, bony świąteczne, wyjazdy integracyjne i inne …

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • inżynieria materiałowa
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Informacje dodatkowe

  • osoby chętne poproszę o kontakt do 15-03-2020

Curriculum vitae