Inżynier sprzedaży
RELPOL S.A
Żary, Lubuskie

praca 18 lutego, 11:37

Opis stanowiska

Relpol S.A. to znany europejski producent, działający w branży elektrotechnicznej od 1958 roku. Produkty Relpol S.A. stosowane są w obszarach: automatyki przemysłowej i energetycznej, energoelektroniki, elektroniki przemysłowej i użytkowej, telekomunikacji, AGD i innych. Nasze mocne strony to doświadczenie, jakość, stali i zadowoleni klienci na całym świecie. Do swojego zakładu zlokalizowanego w Żarach w woj. lubuskim poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko: Inżynier Sprzedaży ; obszar działania woj.: śląskie , małopolskie, opolskie

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • doradztwo techniczne i sprzedaż produktów Relpol S.A • realizacja założonego planu sprzedaży w podległym regionie• udział w tworzeniu planów sprzedaży, planu działań i budżetu działu• systematyczny kontakt z klientami i partnerami handlowymi• przygotowywanie ofert handlowych• prowadzenie negocjacji handlowych• przeprowadzanie prezentacji oferowanych produktów i rozwiązań• analiza potrzeb klientów i tendencji rynku, analizy sprzedaży, konkurencji• zgłaszanie potrzeb opracowania nowych lub modyfikacji istniejących produktów• zgłaszanie potrzeb wprowadzenia do oferty nowych towarów,• zgłaszanie potrzeb wycofania wyrobów z oferty• ścisła współpraca z pozostałym pracownikami działu sprzedaży oraz z działem marketingu• promocja produktów firmy• dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

  • Wymagania: • wykształcenie techniczne elektroniczne, preferowane kierunki: elektrotechnika lub automatyka• znajomość branży elektrotechnicznej, elektromechanicznej i automatyki przemysłowej • ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie celów sprzedaży w podległym regionie• gotowość do pracy w terenie• bardzo dobre zdolności negocjacyjne, komunikacyjne • samodzielność, dyspozycyjność oraz bardzo dobra organizacja pracy• znajomość pakietu MS Office • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Oferujemy: • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o wysokich standardach pracy• pracę w systemie home office• niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy • wynagrodzenie składające się z podstawy i premii, adekwatne do zaangażowania• możliwość rozwoju zawodowego • profesjonalne szkolenia.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja

Wynagrodzenie

2800 - 2800 PLN

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae