Content Writer / Calculatorian
Omni Calculator
Kraków, Małopolskie

praca 13 lutego, 10:52

Opis stanowiska

Omni Calculator, to krakowski startup, który tworzą naukowcy z różnych dziedzin: lekarze, fizycy, ekonomiści, czy matematycy. Możliwość pracy w 100% zdalnie. Nasze kalkulatory pomagają ludziom podejmować lepsze, oparte na liczbach decyzje. Stworzyliśmy już 900 kalkulatorów i wciąż tworzymy nowe. Mamy aspiracje, aby móc rozwiązać praktycznie każdy policzalny problem i w tej dyscyplinie jesteśmy jednym z najbardziej liczących się tego typu serwisów na świecie. Bardzo dbamy o jakość i rzetelność tworzonych przez nas narzędzi I dlatego nawiązaliśmy współpracę z naukowcami z różnych krajów i dziedzin nauki. Jeśli z łatwością przychodzi Ci wyjaśnianie najbardziej złożonych problemów w prosty sposób, masz analityczny umysł i możesz poświęcić minimum 16 godzin tygodniowo na pracę, a Twój angielski jest na poziomie minimum C1, ale chciałbyś go jeszcze wzmocnić, to zapraszamy Cię do nas :) Oferujemy maksymalnie elastyczną, ciekawą pracę w niezwykle inspirującym i międzynarodowym środowisku.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Badanie różnych problemów (finansowych, matematycznych, ekonomicznych)
  • Tworzenie kalkulatorów (proces jest dość łatwy, posiadamy własną platformę)
  • Pisanie wysokiej jakości treści na temat tworzonego kalkulatora

Wymagania

  • Doświadczenie w dziedzinie finansów, matematyki, lub fizyki
  • Dyspozycyjność min. 16h/tyg do pracy zdalnej
  • Umiejętność dobrego, zrozumiałego pisania
  • Znajomość języka angielskiego na poz. min. C1

Oferujemy

  • W pełni elastyczny czas pracy
  • Możliwość pracy zdalnej lub z naszego biura w Krakowie (ul.Karmelicka 14)

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • biotechnologia
  • finanse i rachunkowość
  • fizyka techniczna
  • informatyka
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • matematyka
  • technologia chemiczna

Języki

  • angielski (zaawansowany)

Wynagrodzenie

0 - 3300 PLN

Curriculum vitae