BRYGADZISTA MONTAŻU ELEKTRYCZNEGO - ELEKTROMONTER
Transsystem
Wola Dalsza, Podkarpackie

praca 11 lutego, 14:25

Opis stanowiska

Oferujemy Ci ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na realizację Twoich ambicji i urzeczywistnianie pomysłów. Weź udział w umacnianiu pozycji marki Transsystem w Polsce i na świecie, dzieląc się swoją wiedzą oraz doświadczeniem w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Dołącz do ludzi z pasją, gotowych na to, aby być liderem na rynku, biorących odpowiedzialność za rozwój przedsiębiorstwa i współpracowników, którzy wspólnie z Klientami budują społeczność wokół marki i przewodzą zaangażowanym zespołom.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • montaż instalacji elektrycznej w układach sterowania i automatyki,
  • montaż elektryczny podzespołów,
  • prefabrykacja szaf sterowniczych, pulpitów oraz skrzynek sterowniczych,
  • kontrola poprawności wykonanego montażu,
  • przeprowadzenie kontroli jakości montażu elektrycznego,
  • raportowanie o postępie prac,
  • planowanie pracy brygady.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe, kierunkowe elektryczne lub pokrewne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5lat,
  • umiejętność czytania schematów instalacji elektrycznej,
  • gotowość wyjazdu na miejsce montażu,
  • uprawnienia SEP G1 eksploatacja i dozór do 1 kV.

Oferujemy

  • umowę o pracą bądź umowę o współpracy,
  • samodzielne stanowisko pracy pełne wyzwań,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego,
  • realna możliwość rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa,
  • możliwość partycypowania w zajęciach z języka angielskiego bądź niemieckiego w godzinach pracy,
  • możliwość partycypowania w szkoleniach i warsztatach finansowanych przez pracodawcę,
  • możliwość współpracy z największymi koncernami w branży motoryzacyjnej.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • mechanika i budowa maszyn

Języki

  • niemiecki (zaawansowany)

Curriculum vitae