Specjalista ds. sprzedaży i marketingu/specjalność środowisko pracy i środowisko naturalne
Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 28 stycznia, 11:37

Opis stanowiska

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu będzie funkcjonał w ramach tzw. marketingu mobilnego firmy. Obszar działania to całe województwo podkarpackie. Jego zadaniem jest: • Pozyskiwanie nowych klientów, • Realizacja planów sprzedażowych, • Tworzenie dokumentacji ofertowej , • Udział w działaniach promocyjnych firmy.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Pozyskiwanie nowych klientów,• Realizacja planów sprzedażowych,• Tworzenie dokumentacji ofertowej ,• Udział w działaniach promocyjnych firmy

Wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy i elastyczności,• Umiejętność prowadzenia negocjacji,• Determinacja i zaangażowanie w powierzone zadania,• Wysokie umiejętności organizacyjne,• Znajomość pakietu MS Office,• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę w stabilnej firmie,• Samochód, telefon i laptop służbowy,• Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez program szkoleń,• Dofinasowanie do pakietu ubezpieczeń zdrowotnych oraz zajęć sportowych• Pakiet świadczeń socjalnych

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • inżynieria środowiska
  • ochrona środowiska
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae