Doradca techniczno - handlowy
ViaSigni
Rzeszów, Podkarpackie

praca 30 stycznia, 09:22

Opis stanowiska

Firma z zakresu oznakowania dróg poszukuje osoby na stanowisko doradca techniczno - handlowy. Zakres obowiązków: • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów • Sprzedaż produktów i usług firmy • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych • przygotowanie przetargów Wymagania: • doświadczenie w pracy w handlu • znajomość przetargów publicznych • zaangażowania • prawo jazdy Oferujemy: • Umowę o pracę na pełny etat • Swobodę w ustalaniu czasu i ilości pracy, praca w systemie Home Office • Wynagrodzenie zasadnicze i wysokie wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od obrotu • Telefon, laptop oraz samochód służbowy Praca głównie na terenie województwa podkarpackiego, a także świętokrzyskiego, lubelskiego, małopolskiego Możliwość pracy dla studenta/studentki studiów zaocznych. Zapraszamy do przesłania CV.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Sprzedaż produktów i usług firmy
  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych
  • Przygotowanie przetargów

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w handlu
  • znajomość przetargów publicznych
  • zaangażowania
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Swobodę w ustalaniu czasu i ilości pracy, praca w systemie Home Office
  • Wynagrodzenie zasadnicze i wysokie wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od obrotu
  • Telefon, laptop oraz samochód służbowy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo
  • finanse i rachunkowość
  • fizyka techniczna
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria środowiska
  • logistyka
  • matematyka
  • towaroznawstwo
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Wynagrodzenie

2700 - 6000 PLN

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae