Konsultant ds. wdrożeń ERP
Comarch S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 27 stycznia, 16:09

Opis stanowiska

Jesteś osobą komunikatywną, która ceni sobie pracę z klientem? Lubisz nowe wyzwania i interesujesz się wdrażaniem i projektowaniem rozwiązań informatycznych? Dołącz do nas jako Konsultant ds. wdrożeń systemów ERP. Do Twoich obowiązków będzie należało m.in. analiza potrzeb i wsparcie merytoryczne klienta.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • TWOJE ZADANIA
  • -Udział w realizacji projektów wdrożeniowych systemów informatycznych
  • -Analiza potrzeb klienta
  • -Konfigurowanie systemu informatycznego do wymagań i specyfiki klienta
  • -Wsparcie techniczne/merytoryczne klienta w trakcie trwania projektu
  • -Bieżąca pomoc i szkolenia w zakresie obsługi danego systemu

Wymagania

  • PROFIL PRACOWNIKA
  • -Wykształcenie wyższe informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne
  • -Zainteresowanie wdrażaniem i projektowaniem rozwiązań informatycznych
  • -Mile widziana wiedza lub doświadczenie z obszarów kadrowo-płacowych, finansowo-księgowych, logistycznych lub edukacyjnych
  • -Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • -Gotowość do wyjazdów służbowych
  • -Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • DLA CIEBIE
  • -Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • -Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • -Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • -Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • -Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • -Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość
  • informatyka
  • logistyka

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae