Inżynier/Elektryk
ELBEX Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 22 stycznia, 14:59

Opis stanowiska

Firma Elbex Sp. z o.o.. zatrudni inżyniera elektryka.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Do głównych obowiązków należeć będzie bieżące prowadzenie budowy pod nadzorem Kierownika Robót Elektrycznych oraz pomoc w przygotowaniu dokumentacji budowy.Mile widziana umiejętność korzystania z programów do kosztorysowania.

Wymagania

  • -Dyspozycyjność.- Prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • -Mile widziana umiejętność korzystania z programów typu CAD-Mile widziana umiejętność korzystania z programów wspomagających proces kosztorysowania-Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • -Stabilną pracę w ambitnym zespole.-Pomoc w realizacji ciekawych i ambitnych kontraktów

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektrotechnika

Curriculum vitae