Analityk/Tester oprogramowania
Enfoglobe Sp. z o. o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 28 stycznia, 10:33

Opis stanowiska

W zwiazku z dynamicznym rozwojem firmy Enfoglobe poszukujemy osoby na stanowisko: „Analityk/Tester oprogramowania ” Enfoglobe: Jestesmy miedzynarodowa firma informatyczna posiadajaca oddzialy w USA i Europie. Nasze projekty maja zastosowanie w wielu branzach, m.in. prawie, medycynie i budownictwie. Wspólpracujemy z Uniwersytetami Medycznymi realizujac innowacyjne projekty w oparciu o technologie wirtualnej rzeczywistosci, uslugi internetowe oraz rozwiazania mobilne. Stale rozwijamy i uzupelniamy nasza oferte do potrzeb szybko zmieniajacego sie rynku. Wymagania: - doswiadczenie zawodowe na stanowisku testera lub analityka lub status studenta na kierunkach informatycznych, - znajomosc j. angielskiego - podstawowe umiejetnosci analityczne, - umiejetnosc organizacji pracy wlasnej oraz wspólpracy w zespole. Mile widziane: - doswiadczenie w analizie i dokumentowaniu wymagan systemowych oraz projektowaniu systemów informatycznych, - umiejetnosc tworzenia przypadków i scenariuszy testowych, - podstawowa znajomosc programowania wymaganego przy testach automatycznych - praktyczna znajomosc narzedzi do automatyzacji testów (np. Selenium WebDriver) - znajomosc narzedzi do testów wydajnosciowych (np. jMeter) - znajomosc zasad, metod i procesów testowych - podstawowa znajomosc CSS, HTML Oferujemy: • Prace w milej I przyjaznej atmosferze • Dostep do najnowszych technologii internetowych • Udzial w ciekawych i innowacyjnych projektach • Elastyczny czas pracy • Benefit systems - Multisport

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Testowanie aplikacji. Tworzenie scenariuszy testowych. Edycja dokumentacji.

Wymagania

  • Wymagania:- doświadczenie zawodowe na stanowisku testera- podstawowa znajomość programowania wymaganego przy testach automatycznych- praktyczna znajomość narzędzi do automatyzacji testów (np. Selenium WebDriver)- znajomość narzędzi do testów wydajnościowych (np. jMeter)- znajomość zasad, metod i procesów testowych- podstawowa znajomość CSS, HTML- umiejętność tworzenia przypadków i scenariuszy testowych- znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • Oferujemy:• Pracę w miłej I przyjaznej atmosferze• Dostęp do najnowszych technologii internetowych• Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach• Elastyczny czas pracy• Benefit systems - Multisport

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka

Wynagrodzenie

2250 - 3350 PLN

Curriculum vitae