Korepetytor matematyki | fizyki | chemii | biologii | informatyki
Centrum Korepetycji Edualy
Rzeszów, Podkarpackie

praca 30 grudnia, 17:30

Opis stanowiska

Witaj, Akademia CentMat - innowacyjne centrum edukacji pozaszkolnej stworzone przez młodych, pełnych energii pasjonatów. Naszą misją jest zrewolucjonizowanie sposobu nauczania w Polsce. W tym celu stworzyliśmy zespół najlepszych z najlepszych korepetytorów, który stale rozwijamy. Jeśli nauka nie jest Ci straszna, a nasza wizja jest bliska Twojemu sercu, to być może szukamy właśnie Ciebie. Działamy w całej Polsce prowadząc zajęcia stacjonarne w naszych placówkach, u uczniów, nauczycieli oraz online na naszej platformie centmat.online. Obecnie poszukujemy osób na stanowiska KOREPETYTORA MATEMATYKI, FIZYKI, CHEMII, BIOLOGII, INFORMATYKI. Szukamy osób, które będą odpowiedzialne za nauczanie uczniów szkół podstawowych i średnich oraz studentów. Pracując z nami zyskujesz: - legalną formę zatrudnienia (umowa zlecenie), - do Ciebie należy wybór, gdzie chciałbyś uczyć - w Warszawie, okolicach, zdalnie lub innym mieście (działamy w wielu polskich miastach), - dostęp do naszej platformy centmat.online do prowadzenia korepetycji przez Internet, - elastyczny grafik, - możliwość korzystania z samochodów służbowych i pokoju w biurze, - atrakcyjne stawki godzinowe (35-60 zł/godz.), - duża ilość uczniów w Twoim rejonie, - szkolenie Akademii CentMat w ramach przygotowania do nauczania młodzieży, - szkolenie z prowadzenia zajęć online, - materiały dydaktyczne i dostęp do naszej bazy zadań, - nieustanne wsparcie metodyczne - możliwość awansów w naszych strukturach, - szansa na rozwój – kształtowanie umiejętności miękkich, - duża samodzielność pracy, możliwość tworzenia własnych materiałów dydaktycznych. Od kandydatów oczekujemy: - pasji do dzielenia się wiedzą, - wysokiego wyniku matury na poziomie rozszerzonym lub innego egzaminu potwierdzającego poziom umiejętności kandydata, - wiedzy co najmniej na poziomie rozszerzonym szkoły ponadpodstawowej, - kultury osobistej na wysokim poziomie, - komunikatywności i umiejętności pracy z ludźmi, szczególnie z młodzieżą, - chęci ciągłego doskonalenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji, - zaangażowania i sumienności, - dodatkowym atutem będzie posiadanie statusu absolwenta lub studenta kierunku ściśle powiązanego z przedmiotem, na który aplikujesz. Zapraszamy do wysyłania CV oraz listu motywacyjnego przez formularz na stronie https://centmat.pl/biuro-karier/ - tam znajdziesz więcej szczegółów. Bądź na adres email: rekrutacja[małpa]centmat.pl. Prosimy również o dopisanie w jakich godzinach chciałbyś/chciałabyś pracować, w jakie dni tygodnia i w jakim rejonie. :) W aplikacji prosimy zamieścić klauzulę o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • nauczanie uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych
  • nauczanie studentów
  • przygotowanie uczniów do egzaminów - maturalnego lub ósmoklasisty
  • przygotowanie uczniów do sprawdzianów
  • przygotowanie studentów do kolokwiów lub egzaminów

Wymagania

  • Od kandydatów oczekujemy:- pasji do dzielenia się wiedzą,- wysokiego wyniku matury na poziomie rozszerzonym lub innego egzaminu potwierdzającego poziom umiejętności kandydata,- wiedzy co najmniej na poziomie rozszerzonym szkoły ponadpodstawowej,- kultury osobistej na wysokim poziomie,- komunikatywności i umiejętności pracy z ludźmi, szczególnie z młodzieżą,- chęci ciągłego doskonalenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji,- zaangażowania i sumienności.

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie statusu absolwenta lub studenta kierunku ściśle powiązanego z przedmiotem, na który aplikujesz.

Oferujemy

  • Pracując z nami zyskujesz:- legalną formę zatrudnienia (umowa zlecenie),- do Ciebie należy wybór, gdzie chciałbyś uczyć - w Warszawie, okolicach, zdalnie lub innym mieście (działamy w wielu polskich miastach),- dostęp do naszej platformy centmat.online do prowadzenia korepetycji przez Internet,- elastyczny grafik,- możliwość korzystania z samochodów służbowych i pokoju w biurze,- atrakcyjne stawki godzinowe (40-60 zł/godz.),- duża ilość uczniów w Twoim rejonie,- szkolenie Akademii CentMat w ramach przygotowania do nauczania młodzieży,- szkolenie z prowadzenia zajęć online,- materiały dydaktyczne i dostęp do naszej bazy zadań,- nieustanne wsparcie metodyczne- możliwość awansów w naszych strukturach,- szansa na rozwój – kształtowanie umiejętności miękkich,- duża samodzielność pracy, możliwość tworzenia własnych materiałów dydaktycznych.

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • automatyka i robotyka
  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • biotechnologia
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • fizyka techniczna
  • informatyka
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria medyczna
  • inżynieria środowiska
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • logistyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • matematyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • ochrona środowiska
  • stosunki międzynarodowe
  • technologia chemiczna
  • towaroznawstwo
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Wynagrodzenie

100 - 4700 PLN

Curriculum vitae