Analityk
Centralne Biuro Antykorupcyjne
Warszawa, Mazowieckie

praca 19 grudnia, 10:55

Opis stanowiska

We współczesnym dynamicznie zmieniającym się świecie coraz większym wyzwaniem stają się zagrożenia w sferze ekonomicznej. Ich różnorodność, zmienność i złożoność powodują, że straty, jakie przynoszą całym społeczeństwom są coraz bardziej dotkliwe. Szczególna rola w przeciwdziałaniu tym zagrożeniom przypada zespołom analitycznym służb specjalnych, które dostarczają władzom państwa informacji w celu wsparcia procesów decyzyjnych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  •  rozpoznawanie zagrożeń dla interesu ekonomicznego państwa prowadzenie analiz strategicznych dotyczących zagadnień należących do ustawowej właściwości służby i przedstawianie ich wyników kierownictwu służby oraz władzom państwa udział w tworzeniu tematycznych baz danych i zasilaniu ich informacjami współpraca z funkcjonariuszami innych pionów CBA

Wymagania

  • Jesteś odpowiednim kandydatem, jeżeli: masz szerokie horyzonty, a zdobywanie wiedzy jest Twoją pasją jesteś dociekliwy(a) i nie zadowalasz się banalnymi odpowiedziami na trudne pytania w gąszczu informacji potrafisz dostrzec to, czego inni nie widzą masz lekkie pióro – nie rękę pracując w zespole czujesz się jak ryba w wodzie, ale samodzielność jest również Twoją mocną stroną szukasz pracy inspirującej i pełnej wyzwań  masz wykształcenie wyższe lub właśnie kończysz studia

Mile widziane

  • Szczególnie chętnie powitamy kandydatów: posiadających wiedzę dotyczącą co najmniej jednego z następujących obszarów tematycznych: informatyzacja, rynek finansowy, sektor ochrony zdrowia, sektor paliwowo-energetyczny lub takich, których zainteresowania łączą się z gospodarką, prawem, nowymi technologiami biegle posługujących się komputerem (pakiet MS Office, internet, mile widziana znajomość oprogramowania bazodanowego lub/i analitycznego) posługujących się językami obcymi (zwłaszcza angielskim)

Oferujemy

  •  pasjonującą pracę w świetnej atmosferze - na rzecz dobra publicznego możliwość rzeczywistego wykorzystania posiadanych wiedzy i umiejętności szerokie możliwości rozwoju zawodowego (w tym dostęp do unikalnych szkoleń) rzeczywisty udział w rozwijaniu pionu analitycznego CBA stabilne i korzystne warunki zatrudnienia (w tym również benefity pozapłacowe)

Forma zatrudnienia

inne

Wykształcenie

  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • biotechnologia
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • informatyka
  • inżynieria medyczna
  • matematyka
  • ochrona środowiska
  • stosunki międzynarodowe
  • transport

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae