Infobroker
Centralne Biuro Antykorupcyjne
Warszawa, Mazowieckie

praca 19 grudnia, 10:42

Opis stanowiska

We współczesnym dynamicznie zmieniającym się świecie coraz większym wyzwaniem stają się zagrożenia w sferze ekonomicznej. Ich różnorodność, zmienność i złożoność powodują, że straty, jakie przynoszą całym społeczeństwom są coraz bardziej dotkliwe. Szczególna rola w przeciwdziałaniu tym zagrożeniom przypada zespołom analitycznym służb specjalnych, które dostarczają władzom państwa informacji w celu wsparcia procesów decyzyjnych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  •  wyszukiwanie informacji w źródłach otwartych i bazach danych
  •  udział w tworzeniu tematycznych baz danych i zasilaniu ich informacjami
  •  współpraca z analitykami CBA i funkcjonariuszami innych pionów służby

Wymagania

  • Jesteś odpowiednim kandydatem, jeśli
  •  z morza informacji umiesz wyłowić te istotne i wiarygodne oraz przedstawić je przejrzyście i zwięźle
  •  social media są dla Ciebie narzędziem, a nie całym światem
  •  takie pojęcia jak deep web, VPN czy Tor nie są dla Ciebie terra incognita
  •  Excela znasz jak własną kieszeń
  •  jesteś dociekliwy(a) i nie zadowalasz się banalnymi odpowiedziami na trudne pytania
  •  pracując w zespole czujesz się jak ryba w wodzie
  •  szukasz pracy inspirującej i pełnej wyzwań

Mile widziane

  • Szczególnie chętnie powitamy kandydatów:
  •  z wykształceniem wyższym lub kończących studia
  •  których zainteresowania łączą się z gospodarką, prawem, nowymi technologiami
  •  posługujących się językami obcymi (zwłaszcza angielskim)

Oferujemy

  • Przyjętym oferujemy:
  •  pasjonującą pracę w świetnej atmosferze - na rzecz dobra publicznego
  •  możliwość rzeczywistego wykorzystania posiadanych wiedzy i umiejętności
  •  szerokie możliwości rozwoju zawodowego (w tym dostęp do unikalnych szkoleń)
  •  rzeczywisty udział w rozwijaniu pionu analitycznego CBA
  •  stabilne i korzystne warunki zatrudnienia (w tym również benefity pozapłacowe)

Forma zatrudnienia

inne

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • biotechnologia
  • elektronika i telekomunikacja
  • energetyka
  • finanse i rachunkowość
  • informatyka
  • inżynieria medyczna
  • matematyka
  • stosunki międzynarodowe
  • transport

Informacje dodatkowe

  • Aplikując mailowo, w tytule wiadomości wpisz "infobroker".

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae