INFORMATYK PROGRAMISTA W DZIALE B+R
Linetech S.A.
Jasionka, Podkarpackie

praca 12 grudnia, 13:17

Opis stanowiska

Firma Linetech S. A. realizuje projekty naukowo-badawcze dla potrzeb lotnictwa. W ramach projektów planuje się m.in. uruchomienie robota NDT służącego do badań poszycia statków powietrznych, opracowanie systemu do planowania poszczególnych napraw poszycia, opracowanie metodycznie wyników analiz NDT z użyciem techniki inspekcyjnej badań radiograficznych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • realizacja projektów oraz zadań w zakresie rozwoju produktu od fazy koncepcyjnej do fazy wdrożenia,
  • nadzór nad budową prototypów i udział w przeprowadzaniu testów/walidacji,
  • kontakt z Klientem wewnętrznym, celem określenia i weryfikacji jego wymagań, co do zakresu funkcjonalności systemów.

Wymagania

  • wykształcenie – student preferowanych kierunków: lotnictwo, automatyka i robotyka, informatyka lub pokrewne,
  • umiejętność programowania C++, Python
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoka kultura osobista i pracy, dokładność/zaangażowanie

Mile widziane

  • podstawowa znajomość CAD-a
  • zainteresowanie lotnictwem
  • umiejętność programowania ramienia robota (np. ROS)

Oferujemy

  • elastyczne warunki pracy - do uzgodnienia (forma zatrudnienia, wymiar etatu),
  • terminowość wypłat wynagrodzeń,
  • możliwość zdobycia kwalifikacji przy tworzeniu innowacyjnych technologii,
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Benefit.

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

inne

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • informatyka
  • lotnictwo i kosmonautyka

Języki

  • angielski (zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • Na podany poniżej adres mailowy prosimy dostarczyć CV. Osoba, która pomyślnie przejdzie proces rekrutacji, zobowiązana jest dostarczyć przed nawiązaniem stosunku pracy zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego.
  • TERMIN I SPOSÓB SKŁADANIA DOKUMENTÓW Wymagane dokumenty aplikacyjne należy przesłać mailem na adres krzysztof.mroz@linetech.pl do dnia 29 lutego 2020 roku, wpisując w temacie wiadomości: Nabór na stanowisko INFORMATYK PROGRAMISTA W DZIALE B+R. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
  • Prosimy o umieszczenie w treści CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)". Jeżeli wyraża Pan/ Pani chęć udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych".
  • Administratorem Pana/i danych osobowych jest Linetech S.A. ul. Warecka 11A, 00-034 Warszawa, adres e-mail: office@linetech.pl. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w Linetech S.A możliwy jest pod adresem e - mail: iod@linetech.pl; Dane osobowe Pana/i/ będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenie o ochronie danych oraz Kodeksu Pracy – Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. (tj. Dz. U. z 2018 r., poz. 108) w celu rekrutacji do pracy w spółce Linetech S.A. Dane osobowe będą przechowywane przez okres rekrutacji lub przez jeden rok od złożenia aplikacji (jeżeli aplikant wyrazi zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby „przyszłych rekrutacji”). Państwa dane osobowe będą przetwarzane za pomocą poczty elektronicznej. Mogą mieć do nich dostęp również zewnętrzne firmy IT, w zakresie serwisowania i dostarczania nam oprogramowania i sprzętu informatycznego. Poza tym dane nie będą ujawniane (udostępniane) innym podmiotom, poza przypadkami przewidzianymi w obowiązujących przepisach. Posiada Pan/i prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody. Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych nie jest wymagane żadnymi przepisami, ale ich niepodanie uniemożliwi udział w procesie rekrutacji. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Curriculum vitae